Kadra Trenerska

Dokładamy wszelkich starań, aby osoby w kadrze trenerskiej były doświadczone oraz odpowiednio wyszkolone. Każdy trener musi znać z autopsji proces szkolenia piłkarskiego.

Michał Strzałkowski

Założyciel, Trener

Jest założycielem „Akademii Techniki” i od 2015 roku opiekuje się piłkarzami w każdym wieku, od przedszkolnego do dorosłego. Pomysł założenia AT zrodził się w głowie trenera Michała na początku seniorskiej kariery zawodniczej, kiedy zauważył jak wiele błędów zostało popełnionych w procesie jego szkolenia. Obecnie jest również agentem w jednej z najlepszych agencji menadżerskich w Polsce – „Fabryce Futbolu”, która słynie m.in. z Jakuba Modera, Bartosza Bereszyńskiego, Jana Bednarka, Michała Skórasia, czy też Krzysztofa Piątka.

Poprzez swoje ponad 20-letnie doświadczenie piłkarskie oraz wiedzę zdobywaną na kursach i szkoleniach, chciałby pomóc wspiąć się zawodnikom na wyżyny własnych umiejętności oraz harmonijnie ich rozwijać na polu sportowym. Chciałby, aby w odpowiedni sposób budowali zasób „narzędzi piłkarskich” oraz unikali błędów popełnionych przez niego samego podczas kariery piłkarskiej.

Michał Strzałkowski

Założyciel, Trener

Jest założycielem „Akademii Techniki” i od 2015 roku opiekuje się piłkarzami w każdym wieku, od przedszkolnego do dorosłego. Pomysł założenia AT zrodził się w głowie trenera Michała na początku seniorskiej kariery zawodniczej, kiedy zauważył jak wiele błędów zostało popełnionych w procesie jego szkolenia.

Poprzez swoje ponad 20-letnie doświadczenie piłkarskie oraz wiedzę zdobywaną na kursach i szkoleniach, chciałby pomóc wspiąć się zawodnikom na wyżyny własnych umiejętności oraz harmonijnie ich rozwijać na polu sportowym. Chciałby, aby w odpowiedni sposób budowali zasób „narzędzi piłkarskich” oraz unikali błędów popełnionych przez niego samego podczas kariery piłkarskiej.

Kariera piłkarska

Świt Nowy Dwór Mazowiecki

1999 - 2013

II i III liga – awans do II ligi

109 meczów / 19 goli

Polonia Warszawa

2013 - 2014

IV liga – awans do III ligi

30 meczów / 19 goli

Pogoń Grodzisk Mazowiecki

2014 - 2023

IV liga – awans do III ligi

III liga – awans do II

200 meczów – 94 gole

URSUS WARSZAWA

2021-2022

Król strzelców III ligi 

24 gole / 30 meczów

Reprezentacja Polski

2008 - 2011

U-16 – U-19

Kacper Gzieło

Trener

Specjalizuje się w treningu technicznym oraz motorycznym. W wieku 6 lat został zaprowadzony na pierwszy trening i od tamtej chwili zakochał się w tym sporcie. Jako zawodnik występował m.in. w juniorskich drużynach Rakowa Częstochowa, Ruchu Chorzów czy Wisły Kraków. Obecnie występuje w III-ligowej drużynie Pogoni Grodzisk Mazowiecki.

Bogate doświadczenie piłkarskie oraz wysokie umiejętności pozwalają również prowadzić treningi z zakresu techniki oraz taktyki piłkarskiej. Kacper to bardzo pozytywna osoba, która mówi o sobie: „jeśli nic nie robię, to mam wrażenie, że marnuję czas”. Łącząc to z fenomenalnym kontaktem z ludźmi wychodzi nam świetny materiał na trenera! Ponadto posiada licencję trenerską UEFA Grassroots C. 

Odpowiada za treningi w Grodzisku Mazowieckim i okolicach.

Antoni Górecki

Trener

Od czasów juniorskich Antoniego cechowała nieustępliwość oraz upór w dążeniu do założonych celów. W połączeniu z ciągłym pogłębianiem wiedzy z zakres taktyki, techniki oraz motoryki sprawia to, że mamy kolejnego kandydata na solidnego trenera młodego pokolenia. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, więc sport jest głęboko zakorzeniony w jego mentalności, co świetnie przekłada na młodych adeptów, którzy chcą iść za przykładem trenera. 

Trener Antonii odpowiada głównie za treningi w Warszawie (Ursus, Wola, Bielany, Mokotów, Bemowo, Ursynów).

Sebastian Szerszeń

Trener

Trener Sebastian jest byłym zawodnikiem klubów takich jak: Legia Warszawa, Arka Gdynia oraz Górnik Łęczna. Spore doświadczenie piłkarskie i wnioski wyciągnięte z kariery zawodniczej powodują, że świetnie pracuje z zawodnikami i wzmacnia ich po kątem każdego z czterech najważniejszych obszarów (M-T-M-T). Obecnie jest również trenerem grup młodzieżowych w Marcovii Marki (2015), więc ma kapitalne doświadczenie trenerskie w pracy z najmłodszymi zawodnikami.

Trener Sebastian odpowiada za treningi w rejonie Marek oraz po wschodniej i południowej stronie Warszawy (Białołęka, Targówek, Praga, Wilanów).

Kacper Gzieło

Trener

Specjalizuje się głównie w treningu typowo motorycznym. W wieku 6 lat został zaprowadzony na pierwszy piłkarski trening i od tamtej chwili zakochał się w tym sporcie. Jako zawodnik występował m.in. w juniorskich drużynach Rakowa Częstochowa, Ruchu Chorzów czy Wisły Kraków.

Bogate doświadczenie piłkarskie oraz wysokie umiejętności pozwalają również prowadzić treningi z zakresu techniki oraz taktyki piłkarskiej. Kacper to bardzo pozytywna osoba, która mówi o sobie: „jeśli nic nie robię, to mam wrażenie, że marnuję czas!” Łącząc to z fenomenalnym kontaktem z ludźmi wychodzi nam świetny materiał na trenera!